Stavíme, měníme a udržujeme

Naše společnost nabízí:

  • provádění staveb, jejich změn a odstraňování,

  • opravy ostatních dopravních prostředků a pracovních strojů,

  • opravy silničních vozidel,

  • projektová činnost ve výstavbě,

  • silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí,

  • správa vlastního majetku,

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, a to činnosti odpovídající následujícím oborům činnosti náležejícím do živnosti volné dle přílohy č. 4 zákona č. 455/1991 sb., o živnostenském podnikání (živnostenský zákon), ve znění pozdějších předpisů: i. přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti, ii. velkoobchod a maloobchod, iii. pronájem a půjčování věcí movitých, a iv. poskytování technických služeb.

Jsme součástí VINCI Construction CS, největší stavební skupiny u nás

70

let zkušeností

2000

projektů každý rok

4100

zaměstnanců

Tradice a odkaz, na který navazujeme, nás zavazují. Jsme hrdí nejen na své projekty, ale i na to, že jsme součástí největší stavební skupiny na území České republiky a Slovenska, VINCI Construction CS. Ta působí ve všech stavebních oblastech – od dopravního inženýrství po pozemní stavitelství. Buduje páteřní komunikace, železniční i tramvajové tratě, sportovní hřiště, městské komplexy nebo vodní díla, bytové domy, průmyslové haly, opravuje historické památky. VINCI Construction CS zaměstnává víc než 4000 lidí a každý rok dokončí na 2000 projektů.